У Житомирі родинам п’ятьох полеглих захисників вручили посмертні ордени «За мужність»
У Житомирській міській раді вручили посмертні державні нагороди членам родин п’ятьох полеглих військовослужбовців, які віддали життя у боях за незалежність України.
Про це повідомили в Житомирській міській раді.
Відповідно до указів Президента, за мужність і самовіддані дії під час захисту державного суверенітету, орденом «За мужність» ІІ ступеня посмертно нагороджено старшого сержанта Костянтина Гавриловського. Ордени «За мужність» ІІІ ступеня передали рідним старших сержантів Василя Рудковського та Володимира Рябченюка, молодшого сержанта Сергія Камінчука та солдата Олега Котенка.
“Дякуємо кожному з вас за наших Героїв, які зробили все, щоб стримати ворога. Наша задача — пам’ятати. Крізь роки нести пам’ять. Бо там, на Небесах, наші Захисники тримають над нами небо. Вічна слава та пам’ять нашим Героям!” — секретар міської ради Галина Шиманська.
