У Житомирі погодили видачу перших 13 ваучерів на житло для ветеранів-ВПО: сума кожного — 2 млн грн
До міськради Житомира надійшло майже 300 заяв від ветеранів-ВПО на отримання 2-мільйонних ваучерів на житло.
На позачерговому засіданні міськвиконкому 30 квітня підтримали видачу 13 таких ваучерів.
“На сьогоднішній день працює нова постанова Кабінету міністрів України №1176. Це забезпечення ваучерами на суму 2 мільйони для учасників бойових дій осіб з інвалідністю внаслідок війни з числа внутрішньо переміщених осіб. На сьогоднішній день на нашу Житомирську територіальну громаду надійшло 299 заяв, які стовідсотково опрацьовані. На сьогоднішній день виносимо на затвердження рішення комісії про 13 погоджень видачі ваучерів і також дві відмови, тому що були вказані недостовірні дані”, — розповів начальник управління у справах ветеранів війни Житомирської міської ради Андрій Забігайло.
Як пише видання Житомир.info, Андрій Забігайло у коментарі розповів, що загалом з-поміж 299 отриманих заяв за 5 місяців дії постанови (з 1 грудня 2025 року) у Житомирській громаді погодили видачу ваучерів для 274 заявників, ще 19 людям – відмовили. Станом на 30 квітня 2026 року шість заявок ще опрацьовують.
