У Житомирі пенсіонерка втратила 9 тисяч гривень повіривши, що виграла бонусну картку

11.10.2019

У Житомирі 78-річна жителька обласного центру пожалілась правоохоронцям на ошуканство, унаслідок якого вона втратила свої збереження. За словами пенсіонерки, уранці на її мобільний зателефонувала нібито представниця відомої торговельної мережі магазинів. За тими відомостями, що невідома абонентка нав’язала літній жінці, вона стала учасницею фантастичного розіграшу бонусної картки, яка дозволить придбати у магазині будь-які товари. Однак сума витрат буде лімітована наявними у потенційного учасника готівкових коштів і доступна при умові наочної демонстрації їх так званим організаторам акції.

Відтак довірлива бабуся назвала адресу свого проживання і вже через чверть години під під’їздом зустрілась з невідомими чоловіком і жінкою. Їм вона показала конверт, в який поклала 9 тисяч гривень. «Добродії» добросовісно перерахували кошти і повернули пакунок пенсіонерці, поклавши у середину ту саму бонусну картку.

Та коли житомирянка дісталась до магазину, його продавці категорично заперечили існування подібної акції. До того ж у конверті замість своїх грошей бабуся виявила нарізаний папір.

Обставини і причетні до злодіянь особи встановлюються у рамках розпочатих кримінальних проваджень за ч.1 ст.190 (Шахрайство) ККУ.

Читайте також: Бердичівлянин переказав 90 тисяч гривень незнайомцям, які продавали в інтернеті авто

newday.org.ua

У Житомирі пенсіонерка втратила 9 тисяч гривень повіривши, що виграла бонусну картку