У Житомирі оформлюють біометричні паспорти за новими цінами

05.01.2022

У Житомирі працівники обласного управління Державної міграційної служби почали оформлювати біометричні документи за новими цінами. Це стосується паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Про це розповів начальник обласного управління Державної міграційної служби Анатолій Федорчук, передає Суспільне.

За його словами, вартість послуг на паспорти з першого січня 2022 року змінюється. “Основною причиною здорожчання паспортних документів стало підвищення поліграфкомбінатом “Україна” вартості бланка паспорта, – каже Анатолій Федорчук. – Оформлення паспортного документа для виїзду за кордон нині становить 733 гривні. Це двадцять робочих днів. До десяти робочих днів – 1085 гривень. Вартість паспорта громадянина України у вигляді ID картки – 372 гривні, терміново – 498 гривень”.

За словами Анатолія Федорчука, вартість послуг зросла від дев’яти до 39 гривень.

“На оформлення нетермінових документів вартість зросла на дев’ять гривень, – каже Анатолій Федорчук. – На оформлення термінових – на 39 гривень”.

Житомирянка Альона прийшла до управління Державної міграційної служби, аби отримати паспорт для неповнолітньої дочки, а Тетяна – для сина. “Хотілося б, щоб вартість залишалася незмінною, але вже, як є”, – каже відвідувачка обласного управління Державної міграційної служби Альона.

“Мені здається, що ціни на все ростуть, тому до цього вже звикли”, – каже відвідувачка обласного управління Державної міграційної служби Тетяна.

Нині в області працюють 25 підрозділів Державної міграційної служби.

“Громадяни мають можливість звертатися за оформленням документів не тільки за місцем реєстрації, а й до будь-якого підрозділу міграційної служби”, – каже представниця обласного управління Державної міграційної служби Олена Чупріна.

Читайте також: «Дія» надсилатиме сповіщення в разі спроб узяти на вас кредит

newday.org.ua