У Житомирі чоловік обкрадав житловий комплекс, який мав охороняти

23.01.2023

У Житомирі з підвалу житлового комплексу зникли 3 велосипеди, самокат та рибальське приладдя. Як з’ясувалось, майно викрав охоронник, який мав охороняти цей будинок. Про це повідомили в поліції Житомирської області.

“З підсобного приміщення, належного 38-річній жительці обласного центру, зникли 3 велосипеди, самокат та рибальське приладдя. Про це жінка повідомила до поліції. Поліцейські з’ясували, що власниця не навідувалась до своєї комори у підвалі багатоповерхівки ще з кінця минулого року. А двері, ймовірно, були ненадійно замкнені”, – йдеться у повідомленні пресслужби.

Оперативники кримінальної поліції з’ясували, що у приміщенні кілька разів бував 54-річний охоронник житлового комплексу. 

Попередньо, ще кілька тижнів тому він помітив відчинені двері в одній з комор та зауважив цінне майно. Відтак під час чергування “похазяйнував” у чужій коморі та переніс речі в інше приміщення.

За інформацією правоохоронців, чоловік користувався одним з викрадених велосипедів, щоб дістатися додому у Глибочицьку громаду. Поліцейські вилучили все викрадене. Дії чоловіка кваліфіковані за ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) КК України. Йому може загрожувати тривале ув’язнення.

newday.org.ua