У Житомирі відкрили оновлений спортивний комплекс для підготовки поліцейських

26.02.2018

23 лютого в оновленому спорткомплексі відбулися перші навчальні заняття майбутніх поліцейських з тактичної, вогневої підготовки та домедичної допомоги за участі керівництва Головного управління Нацполіції в Житомирській області, Центру та представників мас-медіа.

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Житомирської області та ДУ «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських».

– Наш навчальний центр проводить підготовку працівників одразу для кількох структурних підрозділів поліції. А відтак: чим краща навчальна база, тим якісніша підготовка кадрів. Роботи з реконструкції спортивного комплексу у Центрі розпочалися наприкінці минулого року і проводилися за фінансової підтримки Національної поліції України та матеріальної допомоги Головного Управління Нацполіції Житомирщини, – представив результат роботи начальник ДУ «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських» Максим Каптенко.

Презентуючи оновлений спорткомплекс, він продемонстрував повністю відремонтовані його приміщення: спортивний зал, зал для занять з тактичної підготовки, роздягальні та навчальні аудиторії. Окрему увагу було звернено на облаштування стрілецького тиру, стіни та стелю якого облицьовано шумопиглинаючим, антирикошетним покриттям, а підлогу вистелено спеціальним гумовим настилом, також встановлено сучасні прожектори освітлення лінії мішеней.

– Для нас дуже важливо привести у належний стан і підтримувати належні умови у закладі, де готують наших працівників. Тим більше, що у Житомирському навчальному центрі здійснюється не лише первинна підготовка поліцейських, а й проводяться курси перепідготовки діючих працівників поліції, причому з усієї України, – прокоментував начальник ГУНП Житомирщини В’ячеслав Печененко.

Під час відкритих занять викладачі та слухачі Центру продемонстрували учасникам заходу, як застосовується нове обладнання спорткомплексу і спортінвентар при відпрацюванні навичок тактичної та первинної домедичної підготовки.

Одразу потому в актовій залі Центру відбулося заохочення працівників, причетних до ремонту спортивного комплексу.

centr7

centr6

centr5

centr4