У Житомирі презентували фільм “Казка про гроші”

30.01.2018

 

У кінотеатрі ім. Івана Франка, 28 січня, відбулась прем’єра фільму «Казка про гроші» за участі головних акторів Андрія Ісаєнка та Михайла Кукуюка.

Про це повідомляє сайт Житомирської міської ради.

Стрічка знята ДП «Національна кіностудія художніх фільмів імені О. Довженка» за підтримки Держкіно України, режисером якої є Олеся Моргунець.

Актор Михайло Кукуюк, який у стрічці зіграв шинкаря Янкеля, є житомирянином. Під час представлення стрічки він наголосив:

«На маю думку, справжня та найголовніша прем’єра фільму мала відбутись саме у місті Житомирі. Адже фільм знятий за мотивами твору нашого видатного земляка Володимира Короленка».

Фільм-казка за мотивами повісті Володимира Короленка «Йом-Кіпур, або Судний день» – це повчальна історія про людську слабкість, про один зі створених і живучих пороків – скупість. Це фільм-притча про християнське милосердя, про добро, про кохання.

«Це українське поетичне кіно, в якому ми намагалися втекти від «шароварщини». Ми намагалися зробити мову кіно більш простою, такою як вона є в нашому житті. «Казка про гроші» – це історія про те, що відбувається з людською свідомістю, коли людині до рук потрапляє велика кількість грошей», – розповів Андрій Ісаєнко, головний актор стрічки «Казка про гроші».

Після перегляду стрічки, глядачі могли поспілкуватися з головними акторами фільму.

Головні ролі у фільмі виконали Андрій Ісаєнко, Анастасія Карпенко, Михайло Кукуюк, Олександр Кобзар, Микола Боклан, Костянтин Костишин та Віра Кобзар. Автор сценарію – Віктор Гресь.

Стрічку «Казка про гроші» житомиряни можуть переглянути у кінотеатрах міста.

kazka pro groshi

kazka