У світі спостерігається “велосипедний бум”

15.07.2020

На західних ринках і в Азії виробники велосипедів не можуть задовольнити високий попит покупців. В період пандемії коронавірусу люди надають перевагу цьому виду транспорту. Багато магазинів по всьому світу розпродають велосипеди відразу ж як надходить нова партія.

Це той випадок, коли обсяг продажів велосипедів на найбільших світових ринках перевищує пропозицію”, – каже консультант Human Powered Solutions Джей Таунлі, повідомляє “Інтерфакс-Україна”. 

Згідно з даними дослідницької компанії Foxintelligence, у Франції онлайн-продажі велосипедів виросли на 350% в квітні на тлі поширення коронавірусу в Європі. Французька мережа магазинів спортивних товарів Decathlon повідомила, що в багатьох з її магазинів закінчилися бюджетні моделі велосипедів, і “десятки тисяч” людей перебувають в очікуванні нових поставок. Компанія стала купувати старі велосипеди для ремонту і перепродажу, щоб задовольнити попит з боку покупців.

Значний попит на велосипеди обумовлений тим, що багато людей прагнуть уникнути їзди в громадському транспорті через збільшення ризику зараження коронавірусом, тоді як співробітники компаній, відправлені в неоплачувану відпустку, шукають спосіб провести дозвілля. Зростання популярності велосипедів також пов’язано з різким падінням автомобільного трафіку на дорогах у багатьох містах світу в зв’язку з локдаунами.

Фото: bikeandme.com.ua

Читайте також: Показали 5 маловідомих місць України для фантастичного відпочинку

newday.org.ua