У селі Олевської громади провели благодійний ярмарок і зібрали понад 9 тис. грн для військових
У селі Майдан Олевської громади відбувся благодійний ярмарок, приурочений до Міжнародного жіночого дня.
Про це 13 березня розповіли в Олевській міській раді.
“До організації та проведення заходу долучилися працівники закладу дошкільної освіти, бібліотеки, Будинку культури, а також сільської ради. Під час ярмарку жителі села мали змогу придбати різноманітні смаколики, випічку та підтримати спільну добру справу. Атмосфера заходу була теплою, щирою та по-справжньому весняною”, — йдеться у повідомленні.
Завдяки активності та небайдужості учасників і відвідувачіввдалося зібрати 9 600 гривень. Ці кошти були передані міському голові Сергію Лисицькому на потреби військовим.

