У селі на Житомирщині невідомі вирубали 27 дерев: завдали збитків на понад 70 тисяч гривень

28.11.2022

За межами села Руденька екологи зафіксували факт незаконної вирубки дерев: невідомі вирізали 27 дерев породи акація, клен, шовковиця. Розмір заподіяної шкоди – понад 70 тисяч гривень.

Про це інформує пресслужба Державної екологічної інспекції Поліського округу.

«На адресу Державної екологічної інспекції Поліського округу надійшло звернення від громадянки, яка повідомила про незаконну порубку дерев в селі Руденька, Житомирського району. З виїздом на місце вказаному у зверненні, державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу, за межами села Руденька, встановлено факт незаконної порубки 27 дерев породи акація, клен, шовковиця. Загальна сума шкоди заподіяної навколишньому природному середовищу незаконною порубкою дерев становить понад 70 тисяч гривень», – йдеться в повідомленні.

У зв’язку з тим, що в діях осіб, які вчинили дану порубку вбачаються ознаки кримінального правопорушення передбаченого ст. 246 Кримінального кодексу України, Інспекцією матеріали по даному факту направлено до правоохоронних органів для внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань та вжиття заходів реагування.

newday.org.ua