У селі на Коростенщині автівка пошкодила газопровід
Коростенське відділення АТ «Житомиргаз» повідомило про пошкодження газопроводу низького тиску у селі Гулянка через ДПТ. Без газопостачання залишилось 157 абонентів.
Водій залишив автомобіль не включивши ручні гальма і транспортний засіб почав рухатись. Внаслідок цього, були пошкоджені газопровід низького тиску, опори та кріплення газопроводу. На місце події викликали поліцію. Аварійна служба якнайшвидше працює над ліквідацією пошкоджень. Після закінчення робіт буде проводитися контрольне опресування.
Читайте також: У Коростені розпочався опалювальний сезон
