У Новограді-Волинському скажений кіт напав на своїх господарів

15.01.2020

У Новограді-Волинському кіт породи «шотландський висловухий» напав на власних господарів та покусав їх. Як виявилося, у тварини виявили сказ. 

Кота містяни перевезли у Новоград з Хмельницької області в кінці 2019 року. Після того, як він почав поводити себе агресивно, та покусав чотирьох членів родини, люди звернулися до медичного закладу.

Фахівці почали наглядати за твариною, яка померла за кілька днів. Тіло кота забрали до лабораторії, де фахівці взяли необхідні проби та направили їх до Житомирського лабораторного центру. Саме там і виявили, що у тварини був сказ. Наразі власники тварини проходять курс антирабічного лікування.

Разом з тим, на вулицях Єрьоменка, Ушакова, Гоголя, Вокзальну, Привокзальну, Ніколаєва, Морську та Відродження міська рада оголосила карантин. Фахівці Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії визнали цю територію неблагополучною зоною по сказу, а мешканців попередили про черговий випадок смертельного захворювання. Також члени комісії наполягають на обов’язковому щепленні домашніх тварин, яке  господарі скаженого домашнього улюбленця якраз проігнорували.

Читайте також: У Житомирській області стало трохи більше свиней, а корів – менше

newday.org.ua

У Новограді-Волинському скажений кіт напав на своїх господарів