У міській поліклініці Коростеня за сприяння нардепа Володимира Арешонкова замінюють вікна

30.01.2019

700 тисяч гривень з державного бюджету за підтримки народного депутата України Володимира Арешонкова було залучено на заміну вікон в приміщенні Коростенської міської поліклініки.

Це початок великої роботи, зокрема, і в межах адміністративно-територіальної реформи, за результатами якої саме Коростень має бути центром госпітального округу. Тому вже сьогодні потрібно дбати про поліпшення функціонування закладів медицини та їх оснащення сучасною лікувальною апаратурою. Володимир Юрійович особисто зустрічається з медиками та цікавиться проблемами і першочерговими завданнями, які потрібно виконувати. 

За словами Володимира Арешонкова, у планах на 2019 рік придбання необхідного медичного обладнання для лікарень регіону, яким він опікується, а особливо в контексті адміністративно-територіальної реформи, яка найближчим часом вже запрацює. “Лікувальні заклади мають бути забезпечені всім необхідним, підготовлені до надання медичних послуг високого рівня”, – впевнений нардеп.

Наразі у міській поліклініці Коростеня потребують заміни 40 вікон та 30 дверей.

Олеся Дейнега 

Читайте також: Швидко та якісно: новий апарат, отриманий за сприяння Володимира Арешонкова, дозволяє проводити до 60-ти обстежень за годину.

newday.org.ua

DSC_7082