У Києві створять Музей війни Росії проти України

18.02.2022

У Києві створять Музей війни Росії проти України, повідомляє очільниця Департаменту культури КМДА Яна Барінова. Рішення ухвалили під час круглого столу в музеї «Київська фортеця».

За її словами, Музей стане новим словом у гідному вшануванні памʼяті загиблих, а також інструментом формування національної свідомості, передає the-village.

«Дуже символічно, що саме у ці тривожні дні ми зробили перший крок у великій справі – створенні музею війни Росії проти України […] У суспільства є потужний запит на осмислення трагічних подій останніх років, які в сучасному світі не можуть сприйматися інакше як зазіхання на недоторканне право людини – право на життя», – підкреслює Барінова.

У КМДА кажуть, що одна з головних задач – встановити прямий діалог із представниками інтересів ветеранів російсько-української війни й волонтерами, а також залучити їх до обговорення проєкту Музею.

Однак наразі невідомо, коли саме музей почнуть зводити.

Читайте також: У Житомирі презентували виставку кримських пейзажів

newday.org.ua