У Коростені затримали чиновника-хабарника

26.03.2018

Прокуратура Житомирської області спільно з Управлінням захисту економіки та Головним управлінням Нацполіції в області продовжують викривати посадовців органів місцевого самоврядування та державної влади під час одержання ними неправомірної вигоди.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області.

У понеділок, 26 березня 2018 року, під час проведення негласних слідчих (розшукових) дій прокуратурою області спільно із органами правопорядку задокументовано факт одержання в.о. старости однієї із сільських ради Коростенського району неправомірної вигоди у розмірі 7500 грн.

Затримано посадову особу о 10.30 хв біля торгового комплексу у м. Коростень, під час передачі частини неправомірної вигоди на зазначену суму.
 
Взагалі ж чиновник вимагав від громадянина неправомірну вигоду у розмірі 8 500 грн за те, щоб зареєструвати його місце проживання. 
 
Неправомірну вигоду вилучено, в.о. старости сільської ради затримано у порядку ст. 208 КПК України.
 
Досудове розслідування у кримінальному провадженні  за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди, вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди) КК України проводить слідче управління Головного управління Нацполіції в області.
 
Наразі вирішується питання про обрання затриманому запобіжного заходу та відсторонення його від посади.
 
Додатково: за скоєний злочин передбачено покарання – позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.
 
2 (1)(9) 1 (5)