У Коростені закуплять генератори. Вже виділили 4 мільйони гривень

25.11.2022

Чотири мільйони 200 тисяч гривень виділили на сесії Коростенської громади для придбання додаткових генераторів. Це розповіла заступниця Коростенського міського голови Наталія Чижевська, передає Суспільне. 

Наразі під час відключень температуру в системі підтримують саме за рахунок генераторів.

“Температура підтримується, щоб не замерзла система. Потужностей генераторів для цього вистачає. На сесії міської ради виділили кошти на закупілю додаткових генераторів на суму чотири мільйони 200 тисяч гривень. Ціна на них міняється на очах, потужності генераторів треба від 150 кіловат. В мікрорайоні, де розташована міська рада, світло увімкнули приблизно о першій годні дня, сесію проводили теж за допомогою генераторів. Крім іншого, на сесії міської ради виділили гроші на купівлю пально для генератора потужністю 250 кіловат у лікарні”, – сказала Наталія Чижевська.

За її словами, на території громади знаходиться 27 Пунктів незламності, з них 12 – по селам, решта – облаштовані в місті. Серед них – наметові пункти з генераторами та інтернетом – біля базару, управління праці, геріатричного пансіонату, на території шкіл, де котельні на альтернативних джерелах опалення. 10 обладнані повністю класично, решту – дообладнують генераторами.

“Генератори для пунктів незламності в суботу, 26 листопада, поставлять з Литви від партнерів. У Литві теж є відключення і дефіцит генераторів”, – розповіла заступниця Коростенського міського голови.

newday.org.ua