У Коростені встановлюють головну новорічну ялинку

03.12.2020

2 грудня в місті Коростень біля міського Палацу культури ім.Т.Шевченка розпочали встановлювати головну новорічну ялинку. Дерево для новорічних свят знайшли в приватній садибі міста. Офіційне відкриття планують на 19 грудня.

Про це Суспільному розповів начальник управління житлово-комунального господарства Коростенської міської ради Валерій Мартинюк. За його словами, головну ялинку Коростеня почали встановлювати на традиційному місці – облаштованому майданчику біля міського Палацу культури ім.Т.Шевченка.

“Це жива ялинка, яку знайшли у Коростені в приватній садибі. Придбали за кошти міського бюджету за 10 тисяч гривень, крім того, управління житлово-комунального господарства ще сплатить податки. З господарем уклали договір”, – говорить Валерій Мартинюк.

Висота живої ялинки майже 20 метрів. Прикрасять її різними ілюмінаціями з музичним супроводом, гірляндами, іграшками. За тиждень планують завершити ці роботи.

“Офіційне відкриття ялинки, поки що, – наголошує Валерій Мартинюк, – планується на 19 грудня, з дотриманням усіх карантинних норм”.

Крім того, буде ще одна ялинка – біля Коростенської міської ради. Там накрили фонтан і на нього встановлюють конусну штучну конструкцію у вигляді ялинки, висотою до 10 метрів. Її також прикрашають новорічними кульками та ілюмінацією.

Читайте також: Солістка Коростенського палацу культури перемогла у Міжнародному шоу-фестивалі талантів

newday.org.ua