У Коростені вшанували учасників бойових дій на території інших держав

16.02.2018

Учора, в День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, у Коростені біля пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам у парку Древлянському відбувся урочистий захід.

До присутніх ветеранів та військовослужбовців звернувся міський голова Володимир Москаленко, народний депутат України Володимир Арешонков, голова спілки ветеранів афганської війни і воїнів-інтернаціоналістів Олександр Ситнік, голова Коростенської районної ради Василь Клименко, начальник розвідки 58-ї окремої мотопіхотної бригади Олeксій Абдурахманов.

Запрошені подякували всім учасникам бойових дій за межами України і тим, хто захищає рідну землю, за вічний подвиг і героїзм, за справжню доблесть і вірність своєму чоловічому обов’язку – берегти мир і людські життя.

Хвилиною мовчання присутні згадали всіх загиблих воїнів та вшанували їх пам’ять покладанням квітів до монументу.

Як ми повідомляли, напередодні народний депутат України Володимир Арешонков разом з керівництвом міста Коростеня та району, Ушомирської ОТГ, Коростенською міською (районною) Спілкою ветеранів афганської війни, відвідав сім’ї загиблих воїнів-інтернаціоналістів, вшанували їх пам’ять покладанням квітів та хвилиною мовчання.

afgan99

afgan10

afgan9

afgan15