У Коростені відкрили сучасний Центр надання адміністративних послуг

28.05.2019

Державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, нерухомого майна, реєстрація місця проживання та багато інших важливих послуг віднині коростенці можуть отримати в єдиному – сучасному, комфортному офісі відкритого простору. У Коростені 24 травня по вулиці Шевченка, 3 відбулося відкриття Центру надання адміністративних послуг.

Понад сотню послуг коростенці зможуть отримати в новому Центрі надання адмінпослуг. Нововідкрита будівля створена за останніми тенденціями оснащення офісів відкритого простору з гарним ремонтом, меблями, новітньою технікою. На урочисте відкриття закладу завітало багато людей, адже ця подія стосується майже кожного.

Мені не соромно за голосування у Верховній Раді за реформу, яка пов’язана із посиленням ролі місцевого самоврядування, – каже на відкритті ЦНАПу народний депутат України Володимир Арешонков. –  Я маю на увазі реформу децентралізації. Вона розпочата, і ми маємо її завершити та віддати всю повноту влади на місця. І Центр надання адміністративних послуг це одна із складових надзвичайно якісної організації роботи для людей. Це дуже важлива подія. Вітаю усіх!

Олеся Дейнега 

Читайте також: На Коростенщині відбувся Фестиваль дитячої та юнацької творчості «Поліські зорі».

newday.org.ua

DSC_0044 DSC_0022