У Коростені в 13 школах міста розпочався навчальний рік

01.09.2020

Хоч і за карантинними правилами, але новий навчальний рік розпочався традиційно 1 вересня. 13 шкіл Коростеня відчинили свої двері для учнів, які з весни цього року не сідали за шкільні парти, бо навчалися дистанційно, а літом – насолоджувалися канікулами. Фотознімки батьків з школярами, які радіють за своїх діток, просто заполонили інтернет.  

Святкових великих урочистих лінійок для всіх школярів не було, також батькам було заборонено заходити всередину шкіл, дозволено – тільки учням та працівникам навчальних закладів.

Діти заходили до приміщень за окремо складеним графіком та окремими входами. В класах пройшли зустрічі з педагогами та перші уроки. На перервах учні старшої школи перебували у приміщеннях в масках. Щодо початкової ланки освіти, то їм дозволяється бути без масок і на уроках, і на перервах.

Незважаючи на те, що навчальний рік розпочався з певними обмеженнями, адже Коростень зараз перебуває в помаранчевій зоні епідемічного зонування, діти та вчителі задоволено йшли до своїх шкіл, за якими дуже засумували.

Олеся Дейнега

Фото: Інни Маковської 

Читайте також: 1 вересня до шкіл на Житомирщині підуть 13 800 першокласників

newday.org.ua

У Коростені в 13 школах міста розпочався навчальний рік