У Коростені школи переходять на дистанційне навчання
Із 19 жовтня школи Коростеня переходять на дистанційне навчання. А з 22 жовтня розпочнуться осінні канікули.
Про це повідомив керівник відділу охорони здоров’я Коростенської міської ради Микола Заєць.
“На сьогоднішній день, стаціонар переповнений, люди скаржаться, що не госпіталізують рідних…, медики на межі виснаження! Забезпечуємо киснем пацієнтів, що вкрай потребують кисневої дотації, не вистачає рук техпрацівників“, – наголосив Микола Заєць.
Вже зранку, 16 жовтня, відбулося засідання комісії ТБ та НС Коростеня, де було вирішено:
-з 19 по 21 жовтня – школам перейти на дистанційну форму навчання;
-з 22 по 1 листопада – осінні канікули.
Нагадаємо: в Україні оновили зони епідемічної небезпеки. В Житомирській області до червоної зони віднесли Коростень, Коростенський, Лугинський, Любарський, Черняхівський та Чуднівський райони.
