У Коростені рятувальники навчали дітей, як діяти у небезпечних ситуаціях

15.03.2019

14 березня у Коростені рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» у місцевому НВК. Школярі дізналися як діяти у разі небезпеки, коли сталася пожежа, а також на водоймах та під час надзвичайних подій. На заході були присутні поліцейські, посадовці, представники Червоного Хреста, медики та лісівники, також працівники рятувальної служби на воді, які знайомили учнів з правилами безпеки.

Такі акції дуже подобаються школярам, адже вони не лише можуть поспілкуватися з людьми у формі, а й власноруч загасити уявну пожежу чи ознайомитися з спецтехнікою.

Надзвичайники та гості відвідали виховні години, розповіли дітям про важливість безпечної поведінки у різних ситуаціях, про причини та наслідки пожеж та як надавати першу медичну допомогу при опіках. Правоохоронці навчали школярів безпеці дорожнього руху. Лісівники акцентували увагу дітей на забороні спалювання сухої трави, а рятувальники на воді говорили про безпеку на водоймах, зокрема і в купальний сезон.

Цікавим фрагментом акції була евакуація зі школи за сигналом «Увага всім!». Усі учасники отримали від рятівників і лісівників сувенірну продукцію із логотипом.

Олеся Дейнега за інформацією Коростенського МРВ УДСНС

Читайте також: У Коростені запрацював інклюзивно-ресурсний центр.

newday.org.ua

20190314_112545