У Коростені пройшли Всеукраїнські змагання з танцювального спорту «Квітневий вальс»

15.04.2019

13 квітня у Коростені у фізкультурно-оздоровчому комплексі стадіону «Спартак» пройшли Всеукраїнські рейтингові змагання з танцювального спорту «Квітневий вальс».

Понад 450 учасників від 3 до 15 років змагалися за переможні місця з Київської, Житомирської, Одеської, Чернігівської, Вінницької, Хмельницької та Рівненської областей, а також з міста Коростеня – вихованці клубу спортивного танцю «Мрія».

Як каже організатор змагань, а також керівник Коростенського клубу спортивного танцю «Мрія»Володимир Ніколайчук, такого формату танцювальне дійство у Коростені проходить вперше, і є всі надії, що воно матиме успіх і стане традиційним.

«Головна мета «Квітневого вальсу» – щоб учасники, гості, які приїжджають у наше гарне місто, отримали задоволення від заходу, повернулися додому з перемогами, медалями, подарунками та основне – з позитивними квітучими враженнями», – каже Володимир Ніколайчук.

Змагання тривали від 9-ї ранку і до пізнього вечора, учасники – діти та молодь виступали у 6 відділеннях, а море овацій та неперевершеної музичної святковості заходу додали показові виступи чемпіонів України  –команди формейшн клубу спортивного бального танцю  «Адажіо» (місто Ірпінь) та 3-разових чемпіонів України з латиноамериканської програми Віталія Підченка та Катерини Парфенової.

Танцювальне свято у Коростені пройшло на високому організаційному рівні. Це продемонстрували і виступи учасників, і судді, і атмосфера, яка, справді, була по-весняному квітневою та квітучою.

Олеся Дейнега 

Читайте також: В Овручі відкрили меморіальну дошку лікарю Володимиру Левківському.

newday.org.ua

DSC_0182