У Коростені пройшов творчий вечір відомого дитячого письменника Віктора Васильчука

02.03.2020

29 лютого свій 60-річний ювілей та 40-ліття творчої діяльності відзначив відомий дитячий письменник з Коростеня, видавець, заслужений журналіст України, громадський діяч, «Гордість міста», фундатор Всеукраїнського літературно-мистецького свята «Просто на Покрову» та премії  імені Василя Юхимовича Віктор Борисович Васильчук.

Цього дня до Коростенського міського палацу культури імені Тараса Шевченка привітати автора завітали митці та поціновувачі чи не з усієї України. На заході були присутні творчі колеги і друзі письменника, родичі і близькі, читачі й шанувальники, серед яких і голова ЖОО НСПУ Світлана Штатська (Світлана Гресь), головний редактор «Літературної України», секретар Національної спілки письменників України Сергій Куліда, поет Леонід Закордонець,письменник Василь Довжик, музичний геній Олесь Коляда, творчі землячки-письменниці – члени Національної спілки письменників України Галина Цепкова і Лілія Бех, художниця Катерина Лисова та багато інших знаних людей.

Ювіляру було вручено багато різних нагород і відзнак, медалей та грамот, зокрема і медаль НСПУ «Почесна відзнака» і орден ВО «Країна» «Слава України». 

Віктор Борисович – автор більше 30 книг для дітей та дорослих, деякі перекладено французькою, російською, англійською мовами. Він лауреат Корнійчуківської премії та володар чотирьох «Діамантових Дюків» у Міжнародному конкурсі де Ришельє.

Вітали Віктора Васильчука теплими, щирими словами, дякували за творчість і працю, дарували квіти, картини, декламували для нього написані поетичні рядки та співали пісні. Був підготовлений гарний 3-годинний концерт представниками культури міста та району. Привітав пана Віктора і його давній друг – народний депутат України Володимир Арешонков.

Вікторе, Ти щодня пишеш літопис нашого древнього міста Коростеня. Я з Тобою знайомий давно, ми виросли тут, на цій гарній древлянській землі. Віктор Борисович – чесний, відвертий і відповідальний, професіонал своєї справи. Спасибі, Тобі, за надзвичайно цікаві роки Твого життя. Переконаний, Ти в змозі і здатен зробити ще багато важливого і цікавого, і хай Господь Тобі в цьому допомагає, – вітаючи ювіляра, сказав Володимир Арешонков.

Олеся Дейнега 

Читайте також: У Коростені вітали переможців рейтингу популярності «Гордість міста»

newday.org.ua