У Коростені пройшла громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

13.09.2019

12 вересня на центральній площі міста Коростеня зібралися школярі та представники різних служб порятунку, аби разом взяти участь в традиційній громадській акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти».

Основною метою проведення заходу є оповіщення стихійних лих та аварій, розвивати вміння правильно діяти у надзвичайних ситуаціях, виховувати навички самодисципліни, організованість, впевненість у своїх силах та прагнення допомогти тим, хто цього потребує. Дорогі учні, ви повинні дотримуватися елементарних правил поведінки у побуті, під час навчально-виховного процесу і пам’ятати: ваше здоров’я, ваша безпека знаходяться у ваших руках! – під час свого виступу каже представниця Коростенського відділу поліції, Ірина.

Також про важливість безпеки та як правильно діяти в тій, чи іншій ситуації, про дитячий травматизм учням розповіли рятувальники та лікарі. Всі разом на заході згадали номери телефонів рятувальних служб, поліції, швидкої допомоги та управління газу, які повинна знати кожна дитина.

Затим діти мали змогу ознайомитися з спеціальною технікою, засобами першої допомоги та поспілкуватися з представниками рятувальної служби на воді, поліції, Товариства Червоного Хреста, екстреної медичної допомоги, лісового мисливського господарства, ДСНС, управління по експлуатації газового господарства, а також отримати сувеніри та зробити цікаві фото.

Олеся Дейнега 

Читайте також: Особливий хлопчик Максимко з Коростеня потребує допомоги

newday.org.ua

У Коростені пройшла громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти»