У Коростені командир батальйону територіальної оборони звернувся щодо підтримки військовослужбовців

29.03.2019

У Коростені командир 143 окремого батальйону територіальної оборони майор Олексій Абдурахманов звернувся до керівників,  підприємців, всіх небайдужих  щодо підтримки військовослужбовців.

Зважаючи на воєнні події на Сході України, поблизу кордонів країни, враховуючи досвід країн членів НАТО, у минулому році в кожній області держави були створені окремі бригади територіальної оборони, до складу яких входять окремі батальйони територіальної оборони.

Вони розташовані на найбільш загрозливих напрямках і їхні завдання: прикриття ділянки державного кордону, охорона і оборона важливих об’єктів інфраструктури, забезпечення надійного функціонування органів державної влади, підтримка режиму воєнного стану, боротьба з диверсійно-розвідувальними групами та незаконними збройними формуваннями противника.

Такий батальйон створений і в Коростені. Він формує 3 регіони: Коростенський, Хорошівський та Лугинський – про це на раді директорів, що проходила 22 березня у Коростені, розповів командир батальйону майор Олексій Абдурахманов.

Олексій Олегович повідомив, що цього року у вересні, з 19 по 28 вересня, буде проводитися розгортання 143 окремого батальйону територіальної оборони, яким він керує, на базі вивільної школи в селі Бондарівка Коростенського району.

–10 днів хлопці, яких ми призвемо, будуть навчатися військовій справі захищати свою землю. Міноборони забезпечує нас лише продуктами та зброєю, – каже Олексій Абдурахманов. – Якщо хтось може допомогти в організації побуту наших військових, наших з вами людей, прошу підійти у військовий комісаріат та повідомити. Гроші нам не потрібні, нам потрібні матеріали та речі для організації побуту. Нам виділили територію, приміщення, але там немає де спати, помитися…Все це ми будемо робити власними силами, власними руками… 

Олеся Дейнега 

Читайте також: У Коростені відбулося засідання виконавчого комітету міськради та Асоціації «Рада керівників підприємств міста».

newday.org.ua

DSC_0246