У Коростені група осіб організувала тюремний наркобізнес

08.06.2022

У рамках досудового розслідування правоохоронці встановили, що злочинну групу організував 35-річний киянин, раніше неодноразово судимий і який нині відбуває покарання у місцях позбавлення волі на Житомирщині за вчинені злодіяння. До наркобізнесу на території колонії чоловік залучив ще двох засуджених і двох раніше судимих жителів м. Коростеня, які перебували на волі.

Відтак схема наркодилерства полягала у поставках доз наркотичних речовин і сильнодіючих лікарських препаратів на територію в’язниці і розповсюдження їх серед наркозалежних засуджених. Організатор особисто керував діями співучасників, координував процеси за допомогою мобільного зв’язку, контролював фінансові потоки від збуту партій і підшукував покупців. Роль двох ув’язнених його пособників полягала у практичній допомозі в організації дилерських процесів. Інші двоє, що перебували на волі, займались отриманням «товару» по так званих закладках, його розфасовкою і  перекидом через паркан на територію колонії.

За приблизними підрахунками, майже за 4 місяці (з вересня по грудень 2021 року), поки діяла зазначена схема, наркоділки заробили понад 1,5 мільйона гривень. Частина прибутків від тюремного наркобізнесу використовувалась на закупівлю нових партій.

Під час слідчих дій правоохоронці виявили та вилучили близько пів тисячі згортків з нарковмісними засобами або сильнодіючими препаратами, а також інші докази протиправної діяльності групи наркодилерів.

Нині учасникам злочинного угруповання оголошено про підозру.

Досудове розслідування триває. За сукупністю вчинених діянь членам злочинного угруповання може загрожувати до 15 років позбавлення волі.

newday.org.ua