У Коростені грамотами Верховної Ради нагородили кращих освітян та лікарів
15 березня у Коростені за дорученням народного депутата України Володимира Арешонкова вручили грамоти Верховної Ради України за заслуги перед українським народом кращим представникам цивільного захисту, освітянам та медикам.
Нагороди вручала під час зібрання помічниця народного депутата – Олена Шахрай.
Нагородили:
- Бошакову Олегу Георгійовичу – начальнику відділу з питань цивільного захисту виконавчого комітету Коростенської міської ради;
- Корнієнко Леонілі Степанівні – завідуючій ДНЗ № 13 м. Коростеня;
- Черняєвій Світлані Володимирівні – завідуючій методичним кабінетом відділу освіти Коростенської міської ради;
- Кульбіді Наталії Леонідівні – директору Коростенської ЗОШ №1 з поглибленим вивченням іноземних мов;
- Мороз Світлані Євгенівні – вчителю фізичного виховання Коростенського міського колегіуму;
- Хоменко Світлані Іванівні – лікарю-інфекціоністу, завідуючій інфекційним відділення КУ «Коростенська міська лікарня»;
- Рублевській Наталії Олександрівні – організатору дозвіллєвої діяльності КУ «Коростенський геріатричний пансіонат для ветеранів війни та праці».
Фото: Коростень офіційний інформаційний
Читайте також: У Коростені від COVID-19 вакцинували медиків
