У Коростені нагородять переможців рейтингу «Гордість міста»

24.02.2020

Вже цієї п’ятниці, 28 лютого, у Коростені, в міському палаці культури імені Тараса Шевченка, о 15:00 відбудеться щорічний міський рейтинг популярності «Гордість міста». Під час заходу переможців у різних номінаціях відзначать дипломами та статуетками за досягнення і здобутки 2019 року.

Герой нашого часу, Особистий приклад, Збереження і примноження традицій, Сила духу, Жива легенда, Олімп трудової слави, Краща трудова династія, Краща бюджетна установа, а також професіонали своєї справи в різних сферах, дбайливі господарі, благодійники, кращі родини і спортсмени, творчі й перспективні – коростенців відзначать у понад 30-ти різних номінаціях.

До речі, багато переможців «Гордості міста-2019» вже відомі всій Україні. Наприклад, Героєм нашого часу став Андрій Русецький – інспектор взводу тактичної підтримки батальйону ТОР УПП у місті Києві. Андрій Анатолійович за проявлений героїзм  24 серпня 2019 року Президентом України був нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Також відзнаку отримає і десятикласник Коростенського НВК №12 Едуард Струпинський, який, показавши мужність і хоробрість, тієї зими врятував бездомного собаку із крижаної ополонки в районі човникової станції у Коростені.

Олеся Дейнега

Читайте також: У Коростені готуються до зустрічі весни

newday.org.ua