У Коростені для потерпілих внаслідок аварії на ЧАЕС стартувала оздоровча кампанія

19.02.2021

З 15 лютого у Коростені для потерпілих внаслідок аварії на ЧАЕС першої категорії та дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою, стартувала оздоровча кампанія.

Вже зараз ці категорії коростенців можуть звертатися в місцеве управління праці і брати путівку на санаторно-курортне лікування. Спеціалісти соціальної установи кажуть: зволікати і перекладати оздоровлення на літо не варто, бо через карантин пізніше санаторні заклади можуть і не працювати.

Оздоровитися можуть також не лише жителі міста, а й всієї Коростенської міської територіальної громади. Їхні особові справи з районного управління соцзахисту передані в міське.

На 2021 рік Міністерство соціальної політики України визначило вартість однієї путівки: для потерпілого першої категорії – понад 8 тисяч гривень, а для мами з дитиною з інвалідністю, інвалідність якої пов’язана з аварією на ЧАЕС, – понад 16 тисяч гривень.

Компенсація за невикористану путівку – 500 гривень.

Також управління праці та соціального захисту населення в Коростені інформує, що вже приймаються заяви на санаторно-курортне лікування на наступний 2022 рік.

Олеся Дейнега 

Читайте також: У Коростені не вистачає снігоочисної техніки та двірників

newday.org.ua