У Коростені батьки розказали, як залучають дітей до читання

02.04.2018

У Коростені, в центральній бібліотеці відбувся Форум інтелектуального росту «Формуємо націю читачів: сучасні методики та технології на допомогу батькам, педагогам та бібліотекарям». Захід провели для  працівників міських, шкільних бібліотек та активних представників громади міста.  

Про це повідомляє Офіційний сайт Коростеня.

На заході були обговорені теми: «Місце читання дитини у структурі дозвілля»;  «Масова робота як соціальний інститут підтримки і розвитку інтересу дітей до читання»; «Цікавий досвід роботи бібліотек ЦБС м. Коростеня»; «Веб-сервіси на допомогу організації читання»; «Із досвіду роботи шкільної бібліотеки».  Запрошені батьки дітей, які читають у міських бібліотеках, Ігор Єсін, Тетяна Гурська, Ярослава Демик  поділилися власним досвідом по залученню своїх дітей до читання та виховання  культури читання  у родині, адже саме з неї і  починається гарний читач. «Бібліотека – мій Інтернет» саме таку думку висловила Регіна Савченко, читачка юнацької кафедри ЦБ,  з її вуст прозвучали слова вдячності бібліотечним працівникам за їхню роботу.

Цікава та нетрадиційна форма проведення виставки фото «В об’єктиві книга і читач» стала гарним доповненням до заходу та позитивно сприяла присутнім. Проявивши творчу фантазію та креатив, бібліотекарі централізованої бібліотечної системи гідно висвітлили свою роботу.

Організатори обіцяють, що спільними зусиллями присутніх на заході і в подальшому здійснюватиметься реалізація задуманого, беручи до уваги ідеї, думки, висновки та практичні напрацювання бібліотечної кагорти міста, досвід батьків, практику педагогів у пошуку шляху «Дитина-книга-читання».

Як ми повідомляли, жителів та гостей Олевська запрошують до майстерні «Hand made: територія творчості».

forum1

forum2