У Коростені 45-річний чоловік знайшов боєприпаси і приніс додому

09.10.2019

 Тільки за минулий тиждень жителі області знайшли 6 мін та снарядів часів ІІ Світової війни. В одному з випадків 45-річний коростенець наразив на небезпеку рідних, принісши знахідку додому. Тим часом поліцейські проводять профілактичні заходи для виявлення та вилучення зброї з незаконного обігу та закликають громадян скористатися можливістю добровільно здати небезпечні предмети та речовини.

До Коростенського відділу поліції надійшло повідомлення від 45-річного жителя райцентру про знайдені ним мінометні міни. На місці події поліцейські з’ясували, що чоловік займався пошуком металобрухту на полі неподалік свого будинку. Там і знайшов заіржавілі предмети і… приніс їх на власне подвір’я. Лише за кілька годин повідомив про небезпечну знахідку до поліції. Боєприпаси було вилучено.
 
Наступного дня до поліції надійшло ще одне повідомлення про виявлення снаряду на полі неподалік с. Іскорості Коростенського району. За словами 83-річного місцевого жителя, небезпечний предмет він виявив під час проведення земельних робіт. Правоохоронці встановили, що знахідка – артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни. Його вилучили та знищили.
 
Фото: 24tv.ua
 
 
 
У Коростені 45-річний чоловік знайшов боєприпаси і приніс додому