У День вишиванки у бібліотеках Коростеня організували українські світлиці, фотозони та цікаве спілкування

18.05.2018

17 травня кожен бажаючий міг завітати до центральної бібліотеки Коростеня і відвідати цікаві українські куточки з колоритною піччю, вишивками, скульптурками, картинами з бісеру і ниток. Тут можна було спробувати ткати, сфотографуватися на колишньому ліжку та поколихати дитячу люльку.

Головна умова цього дня – національний дрес-код: прийти потрібно було у вишиванці, аби можна було взяти участь у фотосесії у вишиванках та відвідати виставку-ярмарок «Фантазії умілих рук».

До самого вечірнього закриття до книгозбірні приходили читачі і просто бажаючі помилуватися українськими давніми речами та відчути на собі атмосферу колишнього українського села, солом’яної хати, а головне – насолодитися роботами золотих українських рук господарів і господинь.

Світлини із фотозони центральної бібліотеки Коростеня заполонили Інтернет, і на кожному знімку щасливі усміхнені обличчя та море вишиванок.

Також цього дня в читальній залі  бібліотеки  Островського відбувся навчальний семінар на тему «УДК: знайомимось, вивчаємо, впроваджуємо».
Основні завдання заходу – впровадження в  роботу бібліотек «Універсальної десяткової класифікації», формування знань і вмінь методики індексування за таблицями УДК.

–Мене, як методиста, порадувало, що семінар проходив у День вишиванки, і всі колеги були одягнені у вишиті сорочки, чим підтримали українську традицію носити українське вбрання. Крім цього, у читальній залі були оформлені чудові фотозони для фотосесій у вишиванках, і ми з колегами залюбки сфотографувалися на згадку про чудове свято вишиванки, – зазначила Світлана Пашинська.

Олеся Дейнега

32745652_1724008377693199_6738985798332317696_n