У Бердичеві поліцейські розслідують хуліганство з використанням піротехнічного засобу
Днями до поліції надійшло повідомлення про небезпечну ситуацію на зупинці громадського транспорту в Бердичеві: невідомий чоловік кинув на землю предмет, схожий на гранату. За свідченнями очевидців, пролунав вибух. На щастя, ніхто з людей не постраждав.
Про це у Telegram інформує поліція Житомирщини.
Зазначається, що правоохоронці перевірили чоловіка, на якого вказали очевидці: 41-річний місцевий житель перебував у нетверезому стані. Під час поверхневої перевірки поліцейські виявили у його кишені два імітаційних боєприпаси.
Дослівно: “Працівники слідчо-оперативної групи задокументували обставини та вилучили виявлене. Правоохоронцям чоловік розповів, що піротехнічні вироби придбав у магазині, а для чого використав один із них – пояснити так і не зміг. Слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України. Нині вирішується питання про оголошення чоловікові про підозру. Вилучені вироби направили на експертне дослідження”.
У поліції додають, що фігуранту загрожує штраф від 1000 до 2000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або пробаційний нагляд на строк до 5 років, або обмеження волі на той самий строк.
