Це було просто вражаюче! Rumbero’s на День міста Коростеня став незабутнім фіналом святкувань, зібравши тисячі людей

27.05.2019

В рамках відзначення 1314-ї річниці міста Коростеня 25 травня, на запрошення народного депутата України Володимира Арешонкова, в столиці древлян виступав запальний український гурт Rumbero’s.

«Це було круто! Неймовірно! Незабутньо!» – такі відгуки з’явилися наступного дня в соціальних мережах на сторінках коростенців. Концертна програма гурту стала родзинкою святкувань та драйвовим фіналом завершення відзначення Дня міста. Вся центральна площа, центральна вулиця майже до парку, гарячі оплески, танці в ритмі іспанської музики, феєричний настрій – все це панувало того вечора у Коростені.

«Сьогодні ми раді, що маємо змогу святкувати День народження Коростеня разом з вами! – каже зі сцени  фронтмен Rumbero’s – латиноамериканець, відомий хореограф, шоумен і глава журі грандіозних телепроектів  Амадор Лопес. – І ми дякуємо народному депутату України Володимиру Арешонкову за таку можливість».

Розкішні виступи, енергійні пісні, балет, колоритні костюми, приголомшливе шоу у поєднанні з простим, щирим спілкуванням зі сцени з глядачами.  Цікавинкою виступів стали латиноамериканські ритми з поєднанням української культури.

Творчий стрижень Rumbero’s – це гарячий венесуельський мачо Амадор Лопес, неординарний і чарівний соліст гурту Олег Серафін, а також запальний шоу-балет. Всі вони є єдиним музичним організмом, де серце – це музика, а душа – це безперервний ритм танцю, в якому вони живуть.

Олеся Дейнега 

Читайте також: Володимир Арешонков відзначив талановитих та здібних учнів Лугинщини.

newday.org.ua

DSC_0770 DSC_0793 DSC_0787 DSC_0810 DSC_0814 DSC_0815 DSC_0821 DSC_0830 DSC_0861 DSC_0864