Триатлет з Житомира Єгор Мартиненко став переможцем весняного пробігу у Туреччині

29.03.2021

21 березня триатлет з Житомира Єгор Мартиненко здобув першу перемогу в сезоні на неофіційному біговому старті – став переможцем щорічного весняного пробігу в місті Аланія (Туреччина). Він подолав 5 кілометрів дистанції за 14.52 хвилини і отримав приз – велосипед.

Єгор Мартиненко розповів Суспільному, що нині він у складі збірної команди України перебуває на тренувальних зборах у Туреччині.

21 березня в рамках тренувального процесу він вирішив взяти участь у щорічному весняному пробігу в турецькому місті Аланія. За словами Єгора, ці змагання проводяться там вже близько 20 років.

“З двох дистанцій забігу я обрав 5-кілометрову, – каже Єгор Мартиненко. – На цій дистанції змагалися понад 500 спортсменів, переважно місцевих, та тих, хто зміг в умовах епідемічних обмежень дістатися Туреччини. Не ставлячи собі за мету перемогти, я був вражений власним результатом – 14.52 хвилини. Це дозволило мені стати переможцем у загальному заліку на дистанції”.

За словами Єгора Мартиненка, цей старт став перевіркою власної готовності та початком циклу інтенсивних тренувань перед відбірковими стартами на Чемпіонат Європи з триатлону на спринтерській дистанції.

Триатлет з Житомира Єгор Мартиненко став переможцем весняного пробігу у Туреччині

За перемогу в забігові організатори подарували Єгору велосипед – звичайний, неспортивний. “Він не підходить для участі у змаганнях, тому стане комусь подарунком”, – зазначив Єгор Мартиненко.

Єгор Мартиненко є вихованцем житомирської школи вищої спортивної майстерності. Він є володарем бронзової медалі на Чемпіонаті світу з акватлону, срібним чемпіоном Європи з акватлону та естафети мікс, має бронзову медаль Кубку світу з триатлону. У загальному підсумку, Єгор Мартиненко вже підкорив 17 подіумів різних світових і європейських змагань, є багатократним чемпіоном і призером України.

newday.org.ua