Три заклади вищої освіти Житомирщини підтвердили участь у пілотному проєкті державних грантів

16.08.2024

В Україні запровадили державні гранти для часткової оплати навчання вступників контрактної форми навчання. Участь у пілотному проєкті беруть 143 вищі навчальні заклади,  з них 3 — університети Житомирщини.

Про це інформує пресслужба Житомирської ОВА.

Дослівно: “Станом на 15 серпня 2024 року до пілотного проєкту із впровадження державних грантів долучилися 143 державні та приватні заклади України, з них 3 університети Житомирщини. Перелік освітніх закладів постійно оновлюється та поступово збільшуватиметься. Оновлення можна відстежувати на офіційному сайті Вступ–2024 за посиланням“, — повідомляють у ЖОВА.

Довідково: Державний грант — це можливість для вступників, які здобуватимуть першу вищу освіту за кошти фізичних або юридичних осіб, отримати від 15 тисяч грн і більше на рік для покриття частини вартості навчання. Отримати заяву на грант можна одразу після успішного зарахування через е-кабінет вступника з 5 вересня до 31 жовтня 2024 року.

Детальніше про особливості отримання державних грантів за покликанням.

newday.org.ua