Тріумф у Будапешті: спортсмени з Житомирщини завоювали 25 медалей на чемпіонаті Європи з параармрестлінгу
На чемпіонаті Європи з параармрестлінгу спортсмени з Житомирської області вибороли 25 медалей.
Як повідомив Житомирський регіональний центр з ФКіС осіб з інвалідністю «Інваспорт», у місті Будапешт в Угорщині 14 і 15 травня відбувався чемпіонат Європи з параармрестлінгу. За результатами змагань спортсмени з Житомирської області у складі збірної України здобули 25 медалей: 7 золотих, 11 срібних і 7 бронзових.
“Чемпіонат Європи з пара-армрестлінгу – 2026 р. відбувся у період з14 по 15 травня у м. Будапешт (Угорщина). У складі національної збірної України приймали участь і спортсмени-паралімпійці із Житомирщини – це 24 спортсмени, які представляли м. Звягель, Коростень та Житомир. Спортсмени змагалися серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та серед спортсменів з порушеннями зору. За два дні боротьби здобуто: 7 золотих нагород, 11 – срібних та 7 – бронзових”, — йдеться у повідомленні.
