Тонни фальсифікату коньяку і горілки підпільно виготовляли на Житомирщині

09.11.2021

Прокурорами Коростенської окружної прокуратури спільно зі слідчими місцевого райуправління поліції, за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань в області ДСР Нацполіції України викрито групу осіб, які налагодили незаконну мережу придбання та збуту фальсифікованих алкогольних напоїв.

У вівторок, 9 листопада, у межах досудового розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 204 КК України, у містах Олевську та Коростені проведено 8 санкціонованих обшуків у будинках, господарських приміщеннях та автомобілях зазначених осіб.

За попередніми даними, під час обшуків виявлено понад 3 тонни фальсифікованого коньяку, горілки та спирту невідомого походження, а також знаряддя для їх виготовлення, 2000 пачок тютюнових виробів, ємкості, у які розфасовували фальсифікат для продажу, більше півсотні флаконів ароматизаторів, понад 30 тис. грн тощо.

Установлено, що група осіб – четверо місцевих жителів – налагодили незаконне виготовлення та реалізацію фальсифікованих алкогольних напоїв без марок акцизного податку, які становлять загрозу для життя і здоров’я людей.

Виготовлену у господарських приміщеннях алкогольну продукцію сумнівної якості розфасовували у 10-літрові ємкості типу Bag-in-Box та збували через приватних підприємців і торговельну мережу на території Житомирської області.

Щодо вилученої фальсифікованої продукції буде призначено відповідну експертизу.

Наразі проводяться необхідні слідчі (розшукові) дії, встановлюються обставини скоєного злочину та причетність інших осіб.

Досудове розслідування, за процесуального керівництва Коростенської окружної прокуратури, проводять слідчі Коростенського райуправління поліції.

Читайте також: У Житомирі затримали закладчика: ховав наркотики у шкарпетках

newday.org.ua