Тіло знайшли через місяць: жителька Житомирщини запропонувала “допомогу” у незаконному переправленні військовозабов’язаного до Молдови через Дністер
Зловмисниця запропонувала своєму знайомому схему переправи до Молдови через річку Дністер. Під час переходу водойми хлопець загинув. За організацію незаконного перетину державного кордону жінці загрожує до семи років позбавлення волі.
Про це інформує пресслужба ГУНП у Вінницькій області.
Дослівно: “Досудовим розслідування встановлено, що підозрювана запропонувала 24-річному знайомому свої послуги з організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України. Після цього разом зі ще одним своїм товаришем, який не знав про мету поїздки, виїхала з Бердичева до Ямполя. На місці призначення фігурантка окреслила напрямок руху через транскордонну річку Дністер до Республіки Молдова. Під час переходу водойми хлопець потонув“, — повідомляють правоохоронці.
За процесуального керівництва Ямпільського відділу Могилів-Подільської прокуратури слідчі відділення поліції № 1 Могилів-Подільського РВП повідомили правопорушниці про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 332 ( Незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України.
