Талановита бердичівська баскетболістка знову зіграла за збірну України

24.01.2019

Про успіхи бердичівських баскетболісток вже давно відомо не лише в Україні, а й далеко за її межами. Нещодавно приємні новини надійшли зі Словаччини, де відбувся другий тур Європейської ліги з баскетболу. У цьому турнірі бере участь збірна України до 15 років, – повідомляє РІО Бердичів. 

У складі збірної України у цих змаганнях взяла участь юна надія бердичівського та українського баскетболу – Дар’я Кононученко. Тренується бердичівська спортсменка у баскетбольній команді ДЮСШ імені Віталія Лонського під керівництвом тренера-викладача Катерини Побережної.

Збірна України виступає у Європейській лізі з баскетболу проти команд, які за віком на два роки старші. Тому у другому турі наші юні баскетболістки у п’яти матчах зазнали п’ять поразок. Але у цьому віці головне не результат, а набуття неоціненого міжнародного досвіду.

Бердичівська баскетболістка Дар’я Кононученко провела цей турнір з досить добрими показниками. У грі проти команди з Фінляндії наша землячки принесла збірній України 15 набраних пунктів, а у іграх проти команд з Латвії та Словаччини бердичівська баскетболістка здобула 8 та 7 набраних пунктів.

newday.org.ua

14716e7261f16b93abeee7994f38f943_M