Таксисти не хочуть їхати в бік Овруча, а люди замість автобусів все більше обирають дизель-поїзди

12.04.2018

Їхати дорогою Виступовичі-Житомир, яка проходить через Овруч, Коростень, Черняхів… – самовбивство, і якщо не для себе і пасажирів, то для власного авто точно. Водії просто матюкаються, коли їздять по «стрибаючих» поліських дорогах.

Про це повідомляє наш спеціальний кореспондент Олеся Дейнега.

– Мені запропонували на кілька сотень більше, аби я довіз з Коростеня до Овруча, – каже таксист-приватник Олег. – Та я відмовився. Не хочу такого заробітка, якого не вистачить потім на ремонт машини. То не дорога, а суцільні вибоїни. Там вже навіть латання не допоможе.

–  Чесно, це просто «жо..». І, повірте, це я підібрав самі кращі слова. Додому їхати не хочеться через таку дорогу. Сніг зійшов, а разом з ним і асфальт. Пам’ятник потрібно ставити тим людям, які їздять по дорозі Коростень-Овруч. Це ж які нерви потрібно мати… – коментує в Інтернеті Юрій.

«Замість автобуса краще вже дизелем доїхати, час той самий на поїздку вже витрачається», – додає овручанка Наталія.

Невдоволення людей, яким доводиться користуватися автодорогою Виступовичі-Житомир, можна не лише почитати в соцмережах, а й почути на вулиці, зупинках, в автобусах… Вирішили подолати цей «популярний» шлях і ми.

Одразу скажу – хоч їхали ми і не на позашляховику, але свого вже не новенького «Опеля» нам стало шкода. Яма на ямі, особливо біля Васькович, Ігнатполя. Потапович, Великої Фосні… По словечанській трасі ми не каталися, але запитали водіїв, як справи там, на що почули лише негативні вислови та обурення в бік влади. Шлях, який можна було проїхати за хвилин 20 до Овруча, ми долали майже годину. Коли поверталися назад – то вже просто мовчали, в усіх відібрало мову від неприємних емоцій.

Дорога не те, що вбивча, її просто не існує… Суцільні глибокі ями, від яких відриває колеса. Цю трасу вже не можна назвати дорогою державного і міжнародного значення.

Урядовці «волають», що цього року вони виділяють рекордні кошти на ремонти доріг. А  на сайті Служби автомобільних доріг у Житомирській області інформують, що перед Пасхою цілий тиждень проводились роботи з ліквідації аварійної ямковості. «Ці роботи на шляхах загального користування державного значення  виконувались холодним асфальтобетоном та методом просочення. У загальному за тиждень було ліквідовано дещо більше 1300 квадратних метрів вибоїн.

Зокрема, підрядні організації працювали і на шляху М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський (у Коростенському та Черняхівському районах)» – йдеться у повідомленні сайту.

Де латалися ці ями – людським очам, не жаль, не побачити, а машинам не відчути. Але дорозі Виступовичі–Житомир латання вже не допоможе, там потрібен суцільний капітальним ремонт. А водіям, після кількох поїздок, мабуть, вже і ремонт машину не врятує.

Як ми повідомляли, в ексклюзивному інтерв’ю газеті “Голос громади Житомирщини”, народний депутат України Володимир Арешонков наголосив, що міжнародна “траса на Виступовичі – це наше міжнародне обличчя, і це сором!”

twitter_comdonday_650x410

MoneyPavedRoad