Сильна магнітна буря не відпускатиме Україну три дні

27.09.2019

У п’ятницю, 27 вересня, планета Земля відчує дію потужної магнітної бурі. Вона триватиме мінімум три дні.

Початковий рівень бурі, за словами фахівців, очікується на рівні G2. У суботу вона посилиться до рівня G3. У неділю почне слабшати і остаточно піде на спад у понеділок, 30 вересня, передає РБК.

Вплив магнітних коливань метеочутливі люди зможуть відчути вже ввечері у четвер, 26 вересня. І це напруга не буде відпускати до понеділка. В період піку можливо погіршення самопочуття навіть у тих людей, які не схильні до метеозалежності.

Можливе погіршення загального самопочуття, порушення сну, головні болі, занепад сил, дратівливість, агресивність, страхи, занепокоєння і різка зміна настрою.

Також в зоні ризику опиняться люди з хронічними захворюваннями серцево-судинної системи, на гіпертонію і пацієнти, які схильні до депресивних і психічних розладів.

Медики рекомендують в період сильної магнітної бурі не перевантажувати себе роботою, а дальні поїздки відкласти на більш сприятливий час. Також рекомендується уникати стресових ситуацій, не нервувати, більше гуляти на свіжому повітрі, пити воду і не зловживати алкоголем.

Людям з хронічними захворюваннями, варто проконсультуватися з сімейними лікарями і тримати необхідні ліки під рукою.

Фото: ukr.media

Читайте також: В майбутньому рівень стресу можна буде поміряти вдома

newday.org.ua