Спортсмени Житомирщини здобули понад 80 медалей на чемпіонаті України з гирьового спорту
У Полтаві з 4 по 8 березня відбувся чемпіонат України з гирьового спорту серед юнаків та дівчат, який зібрав 270 спортсменів із дев’яти регіонів країни.
Як повідомило Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОДА, учасники змагалися у таких дисциплінах: поштовх, довгий цикл, класичний ривок, ривок Р-12, двоборство, триборство, а також командні естафети з поштовху та довгого циклу.
“Житомирську область на чемпіонаті гідно представили вихованці Радомишльської ДЮСШ та Андрушівської ДЮСШ імені Віталія Морозова, продемонструвавши високий рівень підготовки та здобувши значну кількість нагород”, — йдеться в повідомленні.
Вихованці Радомишльської ДЮСШ вибороли 33 медалі:
- 9 золотих,
- 16 срібних,
- 8 бронзових
Спортсмен Дмитро Макаренко виконав норматив кандидата у майстри спорту України.
За підсумками змагань до національної збірної України зараховано чотирьох представників Радомишльської ДЮСШ:
- Катерину Сірош,
- Вікторію Соломаху,
- Ольгу Войтенко,
- Дмитра Макаренка
Вихованці Андрушівської ДЮСШ імені Віталія Морозова здобули 47 нагород:
- 19 золотих,
- 22 срібні,
- 6 бронзових
В особистому заліку відзначилися:
- Діна Загребельна – 6 золотих та 2 срібні медалі,
- Любов Загребельна – 2 золоті та 2 бронзові медалі,
- Марія Калінчук – 1 золота, 5 срібних та 1 бронзова медаль,
- Ольга Максимець – 2 золоті, 4 срібні та 2 бронзові медалі,
- Анна Бонюк – 1 срібна та 1 бронзова медалі,
- Олександр Кравченко – 1 золота та 5 срібних медалей,
- Вадим Шлапак – 5 золотих та 1 срібна медаль,
- Богдан Яцюк – 2 золоті та 4 срібні медалі,
У загальнокомандному заліку чемпіонату місця розподілилися так:
- Полтавська область,
- Дніпропетровська область,
- Житомирська область
