Співачка Лєна Дарк запрошує на сольний концерт у Житомирі

31.01.2018

Цієї п’ятниці, 2 лютого, в концертній залі Житомирського Телецентру відбудеться сольний концерт української співачки, нашої землячки Лєни Дарк.

Концерт відбудеться за підтримки Телеканалу «Житомир».

Початок о 19.00. Вхід вільний.

Лєна Дарк подарує нові та найкращі свої пісні. Також у концерті візьме участь спеціальна гостя, яка стане захоплюючим сюрпризом для глядачів, та й для самої співачки.

Лєна Дарк – володар звання “Відкриття Року-2014” за версією Всеукраїнського музичного фестивалю «Шлягер року». Артистка з успіхом виступає як на головних майданчиках країни (таких як Національний палац “Україна”), так і в концертних залах обласних та районних центрів. У 2015 році співачка відкривала “Show Time” наймасштабнішого Міжнародного MMA турніру зі змішаних єдиноборств Cage Encounter #3 у столичному Палаці Спорту.

Лєна Дарк є частою гостею популярних телевізійних шоу та світських заходів. Багато концертів дає для знедолених дітей, учасників АТО. За благодійну діяльність артистка, зокрема, має церковну нагороду – медаль “За жертовність і любов до України”.

Її девіз – «Співати в ім’я любові! Жити в ім’я надії!».

Більше про творчість Лєни Дарк можна дізнатися на її сторінці в соцмережі. Усі пісні співачки можна прослухати ТУТ: http://www.deezer.com/ru/artist/9102784

Лєна Дарк

Лєна Дарк