Слухачі NewDay FM можуть сміливо конкурувати із гравцями «Що? Де? Коли?»

11.03.2021

Слухачі хвилі NewDay FM (Коростень 100,6 FM, Малин 90,2 FM) мають енциклопедичні знання та в курсі, в який дитсадок ходив Олег Винник. Окрім цього, насолоджуються крутою музикою та знають новини свого краю, а в «Шоу рекордсменів» ще й виграють суперпризи. Олег Любишкін – професійний ведучий та головний редактор радіо – розкрив головні секрети роботи команди NewDay FM.

Серед переваг радіо NewDay FM Олег Любишкін називає колектив, який постійно вдосконалюється, відмінне орієнтування на місцевості, впізнаваність в ефірі та потужний інформаційно-новинний контент.  

«Такої кількості натхненно працюючих зірок, відомих ведучих, журналістів та техніків не має жоден із обласних медійних колективів. Ми – свої для слухача у Коростені, Малині, Овручі, Олевську, Ємільчино, Черняхові та інших населених пунктах. В онлайн ми також лунаємо (на сайті newday.org.ua), і у майбутньому плануємо вийти на рівень кращої комерційної радіостанції у своєму сегменті», –  переконаний головред.

Близько 20 років Олег Любишкін працює радіоведучим, і вже четвертий рік – на NewDay FM. Щоб більше розповісти слухачеві, пояснити будь-яке явище у світі культури, музики, політики чи економіки, ведучий ефіру постійно знаходиться в контакті із експертами, економістами та політиками України та світу. Сьогодні соцмережі та розвинуті комунікації дають таку можливість.

«Ми вже входимо в  ефір такими: гарними, позитивними, рідними, довгоочікуваними, коханими та бажаними. Все інше ви знаєте з роману братів Вайнерів «Єра милосердя», де головний герой казав: знайди тему яка подобається співрозмовнику, будь уважним до нього, посміхайся, врешті решт сподобайся йому та говори про нього самого із зацікавленням», – ділиться секретами Любишкін.

На NewDay FM Любишкін є ведучим вечірнього «Шоу рекордсменів» – розважальної, просвітницької та ігрової прогарами з нестандартним гумором та оригінальними розіграшами. Партнер шоу – мережа АЗК UPG. У шоу ведучі говорять про все, що здається складним та незрозумілим, але зрозумілою мовою. А постійні гравці та переможці розіграшів вже можуть конкурувати зі знавцями програми «Що? Де? Коли?» 

«Ось ви знаєте, яку назву мав дитячий садок, до якого ходив Олег Винник? А наші слухачі вже знають! А що ви можете сказати про «лимони» у космосі, та «вареники» у виробництві одягу на фабриках півночі Італії? А вони можуть, і більше того, користуються цими знаннями у побуті, навчають інших», –  розповідає ведучий ефіру.

Радіоведучий не має віку, лише досвід, що є мірилом його майстерності, переконаний Олег Любишкін: «Сама робота радіоведучих нескладна. Просто років 20-30-40 треба цього вчитись. В прямому ефірі кожен день, без вихідних, відпускних і святкових. І згадувати, які артисти зростали разом із тобою, мужніли, гладшали, робили пластику та вкотре організовували останні гастролі (сміється – ред.)»

Після роботи важливо відновлювати сили, але попри все, каже ведучий, його завжди тягне на роботу, на ефір, до людей, бо так вже склалось історично: нібито і поїли, і попили, і всі кісточки перемили, а все одно хочеться по-го-во-ри-ти.

Надія Маєвська

Читайте також: Звідки українці дізнаються новини – опитування

newday.org.ua