Школярка із Житомира посіла друге місце у цьогорічному Всеукраїнському радіодиктанті

28.11.2019

Юлія Глущенко навчається у Житомирській міській школі №21 у 8-му класі. Розповідає, що радіодиктант національної єдності писала вперше.

Але це не завадило їй посісти друге місце у цьогорічному Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності.

Дівчина зробила єдину помилку – написала слово «цифра» в лапках, інформує zt.suspilne.media.

«Коли вчителька нам про це сказала, я не дуже хотіла іти. Але потім подумала, чому б не піти та не спробувати власні сили. Тому пішла. Писали багато учнів із нашої школи», — розповідає школярка.

Каже, що встигала писати за Олександром Авраменком, і що навіть залишалися хвилини, щоб повторити слово, яке він диктував, подумати.

«Я не дуже поспішала і, можливо, це вплинуло на результат. Я не знала, що там саме буде, і тому не готувалася. Те, що знала, те й писала. Були деякі орфограми трохи важкі, але, в принципі, я справилась», — розповідає Юлія.

Дівчина також розказала, що їй спочатку зателефонувала мама, а згодом – вчителька і розповіли про її перемогу.

Вона почувалася щасливою, бо не очікувала такого результату.

«Мої однокласники мене обіймали, вітали, і це було дуже приємно. Я не вважаю, що я великий знавець української мови, але, спробувавши власні сили, впевнилася, що багато чого знаю і можу. Було приємно, що цей радіодиктант об’єднав всіх нас українців. Навіть тих, які зараз за межами країни. І тому мені стало радісно на душі, що це пишуть всі, і ми – українці», — резюмувала школярка.

Сюжеті журналістів UA: Житомир можна переглянути тут. 

Читайте також: Вчителька з Житомирщини вдруге стала переможницею Всеукраїнського радіодиктанту

newday.org.ua