У Коростені школярі долучились до Всесвітньої акції «16 днів проти насилля»

03.12.2019

Учні 5-В класу Коростенської ЗОШ №1 з поглибленим вивченням іноземних мов разом із соціальним педагогом взяли участь у виховній годині  на тему «Бути на землі людиною» в рамках акції  «16 днів проти насилля».

Як розповіла старший інспектор з ювенальної превенції сектору превенції Коростенського відділу поліції Ольга Василівна Яценко, зараз на Коростенщині проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насилля», у межах якої у навчальних закладах відбуваються відповідні превентивні заходи і профілактичні бесіди.

Роз’яснюємо діткам, як треба діяти в різних конфліктних ситуаціях, які можуть виникати в родинах, надаємо підтримку, – розповідає Ольга Яценко. – Разом з працівниками соціальних служб відвідуємо школи міста і району, беремо участь у виховних годинах. І головне наше завдання: донести інформацію до дітей – цікаво, доступно, ненав’язливо… Нинішня молодь прогресивна,  і треба мати до специфічний неї підхід, щоб привернути увагу і зацікавити. А метод «сильної руки» неправильний…  Тому, такі акції є корисні і дуже потрібні.

Олеся Дейнега

Читайте також: У Коростені до Дня боротьби зі СНІДом провели вуличну акцію

newday.org.ua

У Коростені школярі долучились до Всесвітньої акції «16 днів проти насилля»