СБУ викрила жительку Овруча, яка виправдовувала збройну агресію рф

03.06.2022

За даними досудового слідства, фігурантка кримінального провадження поширювала у забороненій в Україні соціальній мережі матеріали, які героїзували російських загарбників.

“Зокрема, жителька Овруча у своїх публікаціях та репостах виправдовувала збройну агресію рф проти України, оскільки воно нібито спровоковане самими ж українцями, та перекладала на військових ЗСУ відповідальність за артилерійські обстріли цивільної інфраструктури українських міст і сіл”, – йдеться у повідомленні.

У результаті санкціонованих обшуків за місцем проживання прибічниці російської воєнної агресії правоохоронці вилучили техніку із доказами протиправної діяльності.

Досудове розслідування у кримінальних провадженнях за ч.2 ст.436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, глорифікація її учасників) КК України провадять слідчі СБУ.

Документування «раша-шанувальників» здійснили співробітники Управління СБ України в Житомирській області за процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури.

newday.org.ua