На Житомирщині рятувальники нагородили юнака, який врятував дворічну дівчинку

22.10.2019

18-річний студент із м. Новоград-Волинський Святослав Мартинюк врятував 2-річну дівчинку, яка впала із 7-метрового мосту в річку.

Нагадаємо: З дівчинкою по пішохідному мосту гуляла її мати. Біля огорожі мати взяла доньку на руки. Дитина раптово перехилилась і жінка не втримала її. Детальніше – читайте тут.

Коли перелякана матір оббігала міст у напрямку спуску до річки, дівчинку з води уже витягнули. Рятувальники нагородили юнака за проявлений героїзм та подаватимуть до участі у Всеукраїнській акції «Герой-рятувальник року».

Читайте також: У Житомирі підліток врятував з річки двох дітлахів

newday.org.ua