На Житомирщині рятувальники нагородили юнака, який врятував дворічну дівчинку
18-річний студент із м. Новоград-Волинський Святослав Мартинюк врятував 2-річну дівчинку, яка впала із 7-метрового мосту в річку.
Нагадаємо: З дівчинкою по пішохідному мосту гуляла її мати. Біля огорожі мати взяла доньку на руки. Дитина раптово перехилилась і жінка не втримала її. Детальніше – читайте тут.
Коли перелякана матір оббігала міст у напрямку спуску до річки, дівчинку з води уже витягнули. Рятувальники нагородили юнака за проявлений героїзм та подаватимуть до участі у Всеукраїнській акції «Герой-рятувальник року».
Читайте також: У Житомирі підліток врятував з річки двох дітлахів

